Багатоквартирні домофонні системи у м. Кривий Ріг, Інгулець.

Контакты

м. Кривий Ріг
вул. Галенка, 9
2-й поверх

mail@domofon-ks.dp.ua
disp@domofon-ks.dp.ua

(097) 103-23-23
(098) 587-20-20
(050) 610-75-32
(056) 443-03-23
(094) 883-03-23

Графік роботы

Понеділок
8.00 - 17.00
Вівторок
8.00 - 17.00
Середа
8.00 - 17.00
Четвер
8.00 - 17.00
П'ятница
8.00 - 17.00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Про Домофон-КС

Про Компанію

Компанія «Домофон-КС» спеціалізується в галузі електронних систем безпеки та контролю доступу, основним напрямом діяльності є весь комплекс робіт із встановлення та обслуговування багатоквартирних домофонних систем.

Компанія функціонує на ринку домофонних систем міста Кривого Рогу з грудня 2007 року та вже зарекомендувала себе серед численних клієнтів як надійний партнер. Також ми співпрацюємо з великою кількістю партнерів.

Своєю головною метою ми вважаємо – забезпечення захисту та спокою наших клієнтів вдома та в офісі.

Величезний досвід та професіоналізм співробітників допомогли нам зайняти лідируючі позиції у цьому сегменті ринку. На сьогоднішній день у Кривому Розі нашою компанією вже закрито понад 5000 під’їздів, налічується понад 80000 абонентів.

Все обладнання, яке встановлюють фахівці компанії «Домофон – КС», сертифіковано та допущено до застосування на території України. Усі матеріали, які застосовуються при встановленні домофонних систем, мають гігієнічні сертифікати та сертифікати відповідності.

Встановлюємо домофонні системи лише відомих та перевірених торгових марок, сьогодні це марка «КС», тому ми гарантуємо високу якість домофонів та тривалий термін служби обладнання.

Компанія «Домофон – КС» виконує екстрене, абонентське, гарантійне та післягарантійне обслуговування домофонних систем.

На відміну від інших фірм — перекупників, наша компанія є розробником і виробником обладнання, що встановлюється. Своїм клієнтам ми надаємо повний набір послуг із встановлення домофонного обладнання та його обслуговування. До абонентської плати включено ремонт домофону, відновлення його після вандальних дій третіх осіб, а також розкрадання обладнання як повністю, так і частково. Також наша компанія бере на технічне обслуговування «кинуті під’їзди» інших несумлінних фірм.

Криворіжці вже зуміли належним чином оцінити всі складові надійності та відмінного сервісу компанії «Домофон – КС». До речі, деяким абонентам є із чим порівнювати. Довірившись випадковим людям, які бралися за встановлення домофонів, вони встигли зіткнутися із проблемами. Наприклад, вийшло обладнання домофону з ладу, а звернутися по допомогу нікуди: фірма вже закрилася. Або інший, не менш неприємний сценарій. Домофон встановили, він пропрацював недовго, а потім зламався, і для його відновлення була потрібна заміна деталі, якої в наявності у фірми-установника не виявилося… Були випадки, коли з абонентів, які вчасно вносили плату за технічне обслуговування домофону, проте брали гроші додатково та за усунення несправності. Але навіщо за сервіс платити двічі?

У компанії «Домофон – КС» виключено подібні випадки. Тож їй довіряють. Немаловажно й те, що всі працівники проходять ретельну підготовку. Компанія гарантує чесність, професіоналізм та порядність своїх співробітників.

Зазначимо, що компанія «Домофон – КС» встановлює систему обмеження доступу, з її подальшим технічним обслуговуванням, не лише у під’їзди наших городян, а й із задоволенням прийме замовлення від підприємств міста Кривий Ріг.

За доброю традицією в нашій компанії передбачена гнучка система знижок, індивідуальний підхід до кожного клієнта та грамотна консультація для кожного, хто звернувся.

Перед встановленням домофонної системи, а також будь-якого іншого обладнання ми пропонуємо клієнту ознайомитися з різними моделями пристроїв та допомагаємо вибрати найбільш відповідні параметри.

Наші менеджери

Важлива ланка Команди

Наші менеджери – консультанти відділу продажів із задоволенням дадуть відповідь на будь-які питання, що стосуються нас, нашої діяльності та домофонних систем.